| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 687,0 kilokalori / 2.874,4 kJ |
| Protein | 14,3 g |
| Karbonhidratlar | 2,6 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 67,1 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 7,5 g |
| Sodyum | n.A. |
| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 687,0 kilokalori / 2.874,4 kJ |
| Protein | 14,3 g |
| Karbonhidratlar | 2,6 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 67,1 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 7,5 g |
| Sodyum | n.A. |