| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 133,0 kilokalori / 556,5 kJ |
| Protein | 2,4 g |
| Karbonhidratlar | 24,8 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 15,0 g |
| Yağ | 2,7 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 2,0 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 0,2 g |
| Sodyum | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |