| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 557,0 kilokalori / 2.330,5 kJ |
| Protein | 7,5 g |
| Karbonhidratlar | 54,3 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 42,2 g |
| Yağ | 34,1 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 16,1 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 1,5 g |
| Sodyum | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |