| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 514,0 kilokalori / 2.150,6 kJ |
| Protein | 7,1 g |
| Karbonhidratlar | 62 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 31,0 g |
| Yağ | 26,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 14,0 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 3,1 g |
| Sodyum | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |