| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 633,0 kilokalori / 2.648,5 kJ |
| Protein | 24,0 g |
| Karbonhidratlar | 7 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 5,0 g |
| Yağ | 54,5 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 6,5 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 10,0 g |
| Sodyum | 0,9 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |