| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 16,0 kilokalori / 66,9 kJ |
| Protein | 0,5 g |
| Karbonhidratlar | 1 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 0,2 g |
| Yağ | 1,1 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 0,7 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 0,1 g |
| Sodyum | 2,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |