| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 300,0 kilokalori / 1.255,2 kJ |
| Protein | 17,2 g |
| Karbonhidratlar | 1 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 25,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 7,0 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | 1,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |