| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 548,0 kilokalori / 2.292,8 kJ |
| Protein | 5,9 g |
| Karbonhidratlar | 51,4 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 0,5 g |
| Yağ | 34,5 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 5,0 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 3,9 g |
| Sodyum | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |