| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 108,0 kilokalori / 451,9 kJ |
| Protein | 1,6 g |
| Karbonhidratlar | 25 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 16,0 g |
| Yağ | 0,2 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 108,0 kilokalori / 451,9 kJ |
| Protein | 1,6 g |
| Karbonhidratlar | 25 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 16,0 g |
| Yağ | 0,2 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |