| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 576,0 kilokalori / 2.410,0 kJ |
| Protein | 22,0 g |
| Karbonhidratlar | 17 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 3,6 g |
| Yağ | 44,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 8,1 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 12,0 g |
| Sodyum | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |