| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 597,0 kilokalori / 2.497,9 kJ |
| Protein | 27,2 g |
| Karbonhidratlar | 3,8 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 3,1 g |
| Yağ | 51,5 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 8,7 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 4,5 g |
| Sodyum | 2,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |