| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 47,0 kilokalori / 196,7 kJ |
| Protein | 2,7 g |
| Karbonhidratlar | 3 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 3,0 g |
| Yağ | 2,7 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 1,7 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |