| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 492,0 kilokalori / 2.058,5 kJ |
| Protein | 10,0 g |
| Karbonhidratlar | 68 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 5,0 g |
| Yağ | 20,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 7,0 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | 1,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |