| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 439,0 kilokalori / 1.836,8 kJ |
| Protein | 5,8 g |
| Karbonhidratlar | 65,5 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 40,8 g |
| Yağ | 16,5 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 9,1 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 1,7 g |
| Sodyum | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |