| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 53,0 kilokalori / 221,8 kJ |
| Protein | 9,3 g |
| Karbonhidratlar | 4,7 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 2,7 g |
| Yağ | 0,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 4,7 g |
| Sodyum | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |