| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 611,0 kilokalori / 2.556,4 kJ |
| Protein | 21,0 g |
| Karbonhidratlar | 17,6 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 5,7 g |
| Yağ | 48,9 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 6,7 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 83,0 g |
| Sodyum | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |