| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 563,0 kilokalori / 2.355,6 kJ |
| Protein | 8,5 g |
| Karbonhidratlar | 49 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 46,0 g |
| Yağ | 37,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 15,0 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |