| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 402.0 kcal / 1,682.0 kJ |
| Protein | 9.5 g |
| Carbohydrates | 52.1 g |
| Sugar content in carbohydrates | 30.2 g |
| Fat | 16.4 g |
| Saturated fat content in fats | 4.8 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 14.9 g |
| Sodium | 0.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 402.0 kcal / 1,682.0 kJ |
| Protein | 9.5 g |
| Carbohydrates | 52.1 g |
| Sugar content in carbohydrates | 30.2 g |
| Fat | 16.4 g |
| Saturated fat content in fats | 4.8 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 14.9 g |
| Sodium | 0.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |