| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 442.0 kcal / 1,849.3 kJ |
| Protein | 5.8 g |
| Carbohydrates | 77.1 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 11.8 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.0 g |
| Sodium | n.A. |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 442.0 kcal / 1,849.3 kJ |
| Protein | 5.8 g |
| Carbohydrates | 77.1 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 11.8 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.0 g |
| Sodium | n.A. |