| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 332.0 kcal / 1389.1 kJ |
| Protein | 14.4 g |
| Carbohydrates | 56 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 2.3 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 15.3 g |
| Sodium | n.A. |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 332.0 kcal / 1389.1 kJ |
| Protein | 14.4 g |
| Carbohydrates | 56 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 2.3 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 15.3 g |
| Sodium | n.A. |