| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 211,0 kcal / 882,8 kJ |
| Protein | 19,0 g |
| Kolhydrater | 0 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 15,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 6,6 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Natrium | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |