| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 310,0 kcal / 1 297,0 kJ |
| Protein | 7,0 g |
| Kolhydrater | 3 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 2,5 g |
| Fett | 30,5 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 20,5 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Natrium | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |