| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 145,0 kcal / 606,7 kJ |
| Protein | 3,1 g |
| Kolhydrater | 5,8 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 4,6 g |
| Fett | 12,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 7,5 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Natrium | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 145,0 kcal / 606,7 kJ |
| Protein | 3,1 g |
| Kolhydrater | 5,8 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 4,6 g |
| Fett | 12,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 7,5 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Natrium | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |