| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 467,0 kcal / 1 953,9 kJ |
| Protein | 3,3 g |
| Kolhydrater | 3,3 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 3,3 g |
| Fett | 50,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 11,7 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Natrium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |