| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 488,0 kcal / 2 041,8 kJ |
| Protein | 1,6 g |
| Kolhydrater | 62 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 19,0 g |
| Fett | 24,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 16,0 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 9,1 g |
| Natrium | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |