| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 447,0 kcal / 1 870,3 kJ |
| Protein | 9,5 g |
| Kolhydrater | 64,5 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 24,6 g |
| Fett | 15,2 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 6,7 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Natrium | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |