| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 261,0 kcal / 1 092,0 kJ |
| Protein | 9,0 g |
| Kolhydrater | 24 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 2,3 g |
| Fett | 14,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 5,5 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Natrium | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |