| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 436,0 kcal / 1 824,2 kJ |
| Protein | 20,0 g |
| Kolhydrater | 2 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 31,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 3,0 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 37,9 g |
| Natrium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 436,0 kcal / 1 824,2 kJ |
| Protein | 20,0 g |
| Kolhydrater | 2 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 31,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 3,0 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 37,9 g |
| Natrium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |