| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 248,0 kcal / 1 037,6 kJ |
| Protein | 17,0 g |
| Kolhydrater | 0 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 20,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 11,0 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Natrium | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 248,0 kcal / 1 037,6 kJ |
| Protein | 17,0 g |
| Kolhydrater | 0 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 20,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 11,0 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Natrium | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |