| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 600,0 kcal / 2 510,4 kJ |
| Protein | 23,0 g |
| Kolhydrater | 13 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 5,0 g |
| Fett | 53,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 8,0 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 8,0 g |
| Natrium | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |