| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 255,0 kcal / 1 066,9 kJ |
| Protein | 8,1 g |
| Kolhydrater | 51 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 3,0 g |
| Fett | 1,4 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 0,5 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 2,8 g |
| Natrium | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |