| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 400,0 kcal / 1 673,6 kJ |
| Protein | 12,0 g |
| Kolhydrater | 48 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 28,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 4,0 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 40,0 g |
| Natrium | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | n.A. |