| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 452,0 kcal / 1 891,2 kJ |
| Protein | 5,8 g |
| Kolhydrater | 74,2 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 14,1 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 2,4 g |
| Natrium | n.A. |
| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 452,0 kcal / 1 891,2 kJ |
| Protein | 5,8 g |
| Kolhydrater | 74,2 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 14,1 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 2,4 g |
| Natrium | n.A. |