| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 442,0 kcal / 1 849,3 kJ |
| Protein | 5,8 g |
| Kolhydrater | 77,1 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 11,8 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 2,0 g |
| Natrium | n.A. |
| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 442,0 kcal / 1 849,3 kJ |
| Protein | 5,8 g |
| Kolhydrater | 77,1 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 11,8 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 2,0 g |
| Natrium | n.A. |