| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 151,0 kcal / 631,8 kJ |
| Protein | 22,1 g |
| Kolhydrater | 4,5 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 4,9 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 0,3 g |
| Natrium | n.A. |
| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 151,0 kcal / 631,8 kJ |
| Protein | 22,1 g |
| Kolhydrater | 4,5 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 4,9 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 0,3 g |
| Natrium | n.A. |