| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 656,0 kcal / 2 744,7 kJ |
| Protein | 18,3 g |
| Kolhydrater | 11 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 58,3 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 6,8 g |
| Natrium | n.A. |
| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 656,0 kcal / 2 744,7 kJ |
| Protein | 18,3 g |
| Kolhydrater | 11 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 58,3 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 6,8 g |
| Natrium | n.A. |