| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 495,0 kcal / 2 071,1 kJ |
| Protein | 13,3 g |
| Kolhydrater | 41,9 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 30,1 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 1,8 g |
| Natrium | n.A. |
| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 495,0 kcal / 2 071,1 kJ |
| Protein | 13,3 g |
| Kolhydrater | 41,9 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 30,1 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 1,8 g |
| Natrium | n.A. |