| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 298,0 kcal / 1 246,8 kJ |
| Protein | 5,8 g |
| Kolhydrater | 30,7 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 16,7 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 0,7 g |
| Natrium | n.A. |
| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 298,0 kcal / 1 246,8 kJ |
| Protein | 5,8 g |
| Kolhydrater | 30,7 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 16,7 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 0,7 g |
| Natrium | n.A. |