| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 493,0 kcal / 2 062,7 kJ |
| Protein | 4,9 g |
| Kolhydrater | 72,2 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 20,1 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 1,9 g |
| Natrium | n.A. |
| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 493,0 kcal / 2 062,7 kJ |
| Protein | 4,9 g |
| Kolhydrater | 72,2 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 20,1 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 1,9 g |
| Natrium | n.A. |