| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 330,0 kcal / 1 380,7 kJ |
| Protein | 14,4 g |
| Kolhydrater | 58,4 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 2,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 10,3 g |
| Natrium | n.A. |
| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 330,0 kcal / 1 380,7 kJ |
| Protein | 14,4 g |
| Kolhydrater | 58,4 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | n.A. |
| Fett | 2,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 10,3 g |
| Natrium | n.A. |