| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 261,0 kcal / 1 092,0 kJ |
| Protein | 9,1 g |
| Kolhydrater | 47 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 3,3 g |
| Fett | 3,2 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 1,1 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 4,1 g |
| Natrium | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |