| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 293,0 kcal / 1 225,9 kJ |
| Protein | 22,1 g |
| Kolhydrater | 0,4 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 0,1 g |
| Fett | 23,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 8,5 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 1,0 g |
| Natrium | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 293,0 kcal / 1 225,9 kJ |
| Protein | 22,1 g |
| Kolhydrater | 0,4 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 0,1 g |
| Fett | 23,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 8,5 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 1,0 g |
| Natrium | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |