| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 159,0 kcal / 665,3 kJ |
| Protein | 7,5 g |
| Kolhydrater | 20,9 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 1,8 g |
| Fett | 4,3 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 0,5 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 3,3 g |
| Natrium | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |