| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 200,0 kcal / 836,8 kJ |
| Protein | 2,9 g |
| Kolhydrater | 26 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 26,0 g |
| Fett | 9,4 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 6,1 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Natrium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |