| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 448,0 kcal / 1 874,4 kJ |
| Protein | 13,0 g |
| Kolhydrater | 44 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 7,4 g |
| Fett | 20,0 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | 2,5 g |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | 20,0 g |
| Natrium | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |