| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 333,0 kcal / 1 393,3 kJ |
| Protein | 8,3 g |
| Kolhydrater | 74 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 62,0 g |
| Fett | 0,1 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Natrium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makronäringsämnen | |
|---|---|
| Energi | 333,0 kcal / 1 393,3 kJ |
| Protein | 8,3 g |
| Kolhydrater | 74 g |
| Sockerinehåll i kolhydraterna | 62,0 g |
| Fett | 0,1 g |
| Mättat-fett innehåll i fettet | n.A. |
| Andra | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Natrium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |