| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 238,0 kcal / 995,8 kJ |
| Protein | 2,9 g |
| Carbohydrates | 53,2 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 1,2 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 17,0 g |
| Sodium | n.A. |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 238,0 kcal / 995,8 kJ |
| Protein | 2,9 g |
| Carbohydrates | 53,2 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 1,2 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 17,0 g |
| Sodium | n.A. |