| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 469,0 kcal / 1.962,3 kJ |
| Protein | 8,8 g |
| Carbohydrates | 63,5 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 18,6 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 6,4 g |
| Sodium | n.A. |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 469,0 kcal / 1.962,3 kJ |
| Protein | 8,8 g |
| Carbohydrates | 63,5 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 18,6 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 6,4 g |
| Sodium | n.A. |