| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 476,0 kcal / 1.991,6 kJ |
| Protein | 10,7 g |
| Carbohydrates | 46,8 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 25,0 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 10,3 g |
| Sodium | n.A. |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 476,0 kcal / 1.991,6 kJ |
| Protein | 10,7 g |
| Carbohydrates | 46,8 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 25,0 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 10,3 g |
| Sodium | n.A. |