| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 696.0 kcal / 2,912.1 kJ |
| Protein | 15.2 g |
| Carbohydrates | 7 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 65.2 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |